Mobilny serwis samochodów ciężarowych, dostawczych oraz naczep

Na trasie zdarzają się czasem sytuacje, których nie da się przewidzieć. Nieoczekiwana usterka nie tylko znacznie opóźnia realizację zamówienia, ale również wiąże się z dużym stresem dla samego kierowcy. Do tego dochodzą również koszty związane z przetransportowaniem zepsutego pojazdu do najbliższego warsztatu, które nie należą do najniższych. Aby zapobiegać takim właśnie kłopotliwym sytuacjom do dyspozycji naszych klientów oddajemy mobilny serwis samochodów ciężarowych.

Jeżeli w trakcie jazdy Twój samochód odmówił posłuszeństwa, wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię. Zgłoszeń można dokonywać o dowolnej porze, ponieważ pracujemy całodobowo. Tak szybko, jak to będzie możliwe na miejscu zjawią się mobilni mechanicy, którzy dołożą wszelkich starań, aby sprawnie wyeliminować usterkę i przywrócić pojazdowi pełną sprawność. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie skutecznie naprawiać samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy oraz przyczepy większości dostępnych na rynku producentów. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o konieczność holowania do warsztatu czy konieczności opłacenia postoju.

Oferowane przez mobilny serwis usługi nie odbiegają standardem od tych świadczonych w tradycyjnych punktach naprawczych. Nasza kadra jest wykwalifikowana i posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie ciężarówek. Każdą realizację poprzedza szczegółowa diagnostyka, która pozwala precyzyjnie określić źródło problemu i pod jego kątem dopasować konieczne do wykonania czynności. Mimo, iż większość usterek zazwyczaj udaje się wyeliminować w miejscu ich powstania, w sytuacjach, w których okaże się to konieczne, pomagamy w przetransportowaniu pojazdu do naszego warsztatu stacjonarnego, co również jest dla klienta dużym ułatwieniem. Nasz mobilny warsztat działa w okolicach Poznania: do klientów dojeżdżamy miedzy innymi na trasach A2, S5, DK92 oraz DK11. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twoje auto znajduje się w dobrych rękach.

Galeria

Kontakt z nami