Naprawa skrzyń biegów samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów

Skutecznym sposobem na zagwarantowanie bezpieczeństwa zarówno kierowcy jak i pasażerów oraz przewożonego towaru będzie upewnienie się, ze wszystkie podzespoły pojazdu działają bez zarzutu. Skrzynia biegów należy do najważniejszych mechanizmów. W czasie jazdy poddawana jest bardzo dużym obciążeniom, które mają wpływ na szybkie zużywanie się poszczególnych części, dlatego nie powinno się lekceważyć nawet najmniejszych problemów w jej funkcjonowaniu i niezwłocznie udać się do profesjonalnego warsztatu.

Profesjonalna naprawa skrzyń biegów do samochodów ciężarowych, dostawczych i autokarów to nowa specjalizacja naszej firmy. Wykonujemy generalne mechaniczne remonty zarówno układów manualnych jak i automatycznych, w pojazdach takich marek jak: Volvo, Scania, Mercedes, MAN, Daf, Renault, Iveco, Setra, Bova, VDL, Neoplan oraz Solaris. Aby regeneracja skrzyni biegów przyniosła jak najlepsze efekty, każdą realizację zaczynamy od dokładnej diagnozy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie wykryć usterkę, uszkodzone części zastąpić nowymi i przywrócić cały układ do pełnej sprawności.

Napraw skrzyni biegów dokonujemy w naszym warsztacie, jesteśmy jednak w stanie odebrać niesprawne mechanizmy od klienta własnym transportem, do 100km od naszego serwisu. Transport w ramach usługi jest całkowicie bezpłatny.

Nie ma konieczności wymontowywania uszkodzonej skrzyni biegów z pojazdu. Wystarczy przyjechać do nas samochodem z usterką, a my sami zdemontujemy i naprawimy, co trzeba, a potem zamontujemy skrzynie biegów z powrotem do auta.

Tym, co charakteryzuje podzespoły poszczególnych marek, jest unikalna budowa każdej skrzyni biegów. Niska dostępność niektórych elementów sprawia, że mechanicy sięgają po tańsze zamienniki, które często mają nie tylko niższą jakość, ale też nie są do końca dopasowane do remontowanego podzespołu. W naszym warsztacie do wszystkich napraw wykorzystujemy tylko i wyłącznie oryginalne części, dzięki czemu mamy pewność, że efekt regeneracji czy naprawy utrzyma się przez długi czas. Każda skrzynia po remoncie jest zalewana olejem zgodnym z zaleceniami producenta. Zapobiega to szybkiemu zużywaniu się elementów, które znajdują się w ciągłym ruchu, między innymi kół zmiany biegów oraz łożysk.

Na wykonaną naprawę skrzyni udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Galeria

Kontakt z nami